Bahco stiftsleuteleutel vde 12mm | 1999MV-12
Levertijd 2
Tags Sleutelgereedschap
Bahco stiftsleuteleutel vde 12mm | 1999MV-12 Bijzondere kenmerken · Geisoleerde haakse zeskant stiftsleutel · Voor het werken onder spanning tot 1000 Volt · IEC 60900 · Hoogwaardig gelegeerd staal ·... Lees meer
Bahco stiftsleuteleutel vde 12mm | 1999MV-12 Bijzondere kenmerken · Geisoleerde haakse zeskant stiftsleutel · Voor het werken onder spanning tot 1000 Volt · IEC 60900 · Hoogwaardig gelegeerd staal · 3 laags gekleurde isolatiecoating Technische gegevens * a 114 mm * b 124 mm * Hoeveelheid 1 * Hex 12 * Gewicht (Gram) 300