Rotec Hamerboren SDS+ 'Zentro' in box à 10 st. 10,0x 150/210 mm - 202.1002B
Merk Rotec
EAN 8717832046213
Verzendkosten 0.00
Levertijd 2
Tags SDS-Plus Boren
Hamerboren SDS+ 'Zentro' in box à 10 st. 10,0x 150/210 mm - 202.1002B Beschrijving Hamerboren, SDS-plus, ZENTRO, in box van 10 stuks Uitvoering: SDS-plus ZENTRO is een 4-snijder hamerboor met een hoge levensduur waarmee u precieze boorgaten maakt en tevens zeer rustig, comfortabel, trillingsarm boort, zelfs onder de meest extreme omstandigheden. Verkoop uitsluitend per volle verpakking, 10 stuks per verpakking. Toepassing: Voor boorwerk in alle steen- en (gewapende) betonsoorten en natuursteen. Hamerboren, SDS-plus, ZENTRO, in box van 10 stuks Uitvoering: SDS-plus ZENTRO is een 4-snijder hamerboor met een hoge levensduur waarmee u precieze boorgaten maakt en tevens zeer rustig, comfortabel, trillingsarm boort, zelfs onder de meest extreme omstandigheden. Toepassing: Voor boorwerk in alle steen- en (gewapende) betonsoorten en natuursteen. uitvoering: 4-snijder opname: SDS plus Technische gegevens * diameter 10,0 mm * spiraallengte 150 mm * totaallengte 215 mm