Bahco doorslag | 3734N-6-150
Levertijd 2
Tags Drijvers
Bahco doorslag | 3734N-6-150 Bijzondere kenmerken · Pendrijver met zeskant · Uitvoering: Geheel gepolijst staal oppervlak, hoogglans verchroomd · Materiaal: Vanadium extra · SB: Blisterverpakking Technische gegevens * Lengte 150 mm * Breedte handvat 11 mm * Diameter punt 6 mm