Bahco gatzaag bi-metaal 43 mm | 3830-43-VIP
Levertijd 2
Tags Gatzagen
Bahco gatzaag bi-metaal 43 mm | 3830-43-VIP Bijzondere kenmerken · Sandflex bimetaal gatzagen zijn uitermate geschikt voor het zagen van gaten in hout, kunststof, non-ferro metaal en staal en roestva... Lees meer
Bahco gatzaag bi-metaal 43 mm | 3830-43-VIP Bijzondere kenmerken · Sandflex bimetaal gatzagen zijn uitermate geschikt voor het zagen van gaten in hout, kunststof, non-ferro metaal en staal en roestvaststaal · Ze passen op alle boormachines, zowel draagbaar als stationair · Speciale openingen aan de zijkant vergemakkelijken het verwijderen van de uitgezaagde kern · Zaagdiepte tot 38 mm (1 1/2") · 4/6 tanden per duim · Alle VIP-gatzagen zitten verpakt per stuk in een kartonnen doosje met gebruiksinstructies · Maximale tolerantie gat Ø: nominale diameter gatzaag + 1,5 mm./ -0,0 · Extra grote maten · 168 mm en 210 mm 6 tanden per duim en zaagdiepte maximaal 38 mm · 177 mm 4/6 tanden per duim en zaagdiepte maximaal 50 mm · Alle grotere gatzagen hebben een 0° spaanhoek, zodat ze minder agressief zagen Technische gegevens * Hoeveelheid 1 * Gewicht (Gram) 90