Bahco slagringsleutel 120 mm | 7444SG-M-120
Merk Bahco
EAN 7314151830052
Verzendkosten 0.00
Levertijd 2
Tags Sleutelgereedschap
Bahco slagringsleutel 120 mm | 7444SG-M-120 Bijzondere kenmerken Ring-slagsleutels, DIN 7444. Uitvoering: Staalgrijs, gesmeed. Materiaal: SPECIAALSTAAL. Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware b... Lees meer
Bahco slagringsleutel 120 mm | 7444SG-M-120 Bijzondere kenmerken Ring-slagsleutels, DIN 7444. Uitvoering: Staalgrijs, gesmeed. Materiaal: SPECIAALSTAAL. Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware belasting op scheepswerven, bij spoorwegen, zware industrieën, e.d. Technische gegevens * a 54 mm * b 182 mm * Hoeveelheid 1 * L 480 mm * Maten 120 * Gewicht (Gram) 9400