Bahco slagringsleutel 140 mm | 7444SG-M-140
Merk Bahco
EAN 7314151830090
Verzendkosten 0.00
Levertijd 2
Tags Sleutelgereedschap
Bahco slagringsleutel 140 mm | 7444SG-M-140 Bijzondere kenmerken Ring-slagsleutels, DIN 7444. Uitvoering: Staalgrijs, gesmeed. Materiaal: SPECIAALSTAAL. Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware b... Lees meer
Bahco slagringsleutel 140 mm | 7444SG-M-140 Bijzondere kenmerken Ring-slagsleutels, DIN 7444. Uitvoering: Staalgrijs, gesmeed. Materiaal: SPECIAALSTAAL. Met kort gedrongen slageinde voor zeer zware belasting op scheepswerven, bij spoorwegen, zware industrieën, e.d. Technische gegevens * a 58 mm * b 202 mm * Hoeveelheid 1 * L 520 mm * Maten 140 * Gewicht (Gram) 12500