Bahco 1/2" dop 12-kant 12 mm | 7800DM-12
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 1-2 dop 12-kant 12 mm | 7800DM-12 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogg... Lees meer
Bahco 1-2 dop 12-kant 12 mm | 7800DM-12 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725 / 1174 · DIN 3124 / 3120 · Per stuk verpakt op een informatieve kunststof kaart Technische gegevens * L 38 mm * D2 22.0 mm * Aansluiting 12 * Gewicht (Gram) 51 * D1 17.9 mm