Bahco 1/2" dop 6-kant 21 mm | 7800SM-21
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 1-2 dop 6-kant 21 mm | 7800SM-21 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans... Lees meer
Bahco 1-2 dop 6-kant 21 mm | 7800SM-21 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725 / 1174 · DIN 3124 / 3120 · Per stuk verpakt op een informatieve kunststof kaart Technische gegevens * Lengte 39 mm * Dop breedte 29.1 mm * Afmeting 21 mm * Binnenvierkant aandrijving 25 mm