Bahco 1/2" inbusdop 7 mm 100 lang | 7809M-7-100
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 1-2 inbusdop 7 mm 100 lang | 7809M-7-100 Bijzondere kenmerken · Schroevendraaierdopsleutels 1/2", voor binnenzeskantschroeven · Metrisch · Niet geschikt voor machinaal werken · Hooggelegeerd kw... Lees meer
Bahco 1-2 inbusdop 7 mm 100 lang | 7809M-7-100 Bijzondere kenmerken · Schroevendraaierdopsleutels 1/2", voor binnenzeskantschroeven · Metrisch · Niet geschikt voor machinaal werken · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 1174 · DIN 3120 · Per stuk verpakt op informatieve kunststof ophangkaart Technische gegevens * l 63 mm * Hoeveelheid 1 * D 22 mm * L 100 mm * Hex 7 * Gewicht (Gram) 115