Bahco 3/4" dop 12-kant 50 mm | 8900DM-50
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 3-4 dop 12-kant 50 mm | 8900DM-50 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 3/4" · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogg... Lees meer
Bahco 3-4 dop 12-kant 50 mm | 8900DM-50 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 3/4" · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725 / 1174 · DIN 3124 / 3120 Technische gegevens * Hoeveelheid 1 * L 68 mm * D2 40 mm * Aansluiting 50 * Gewicht (Gram) 580 * D1 67.5 mm