Bahco 1/4" lange dopsleutel 13 mm | A6800DM-13
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 1-4 lange dopsleutel 13 mm | A6800DM-13 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels, lange uitvoering, 1/4" aansluiting · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machine gebruik · Hooggelegeerd kwalit... Lees meer
Bahco 1-4 lange dopsleutel 13 mm | A6800DM-13 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels, lange uitvoering, 1/4" aansluiting · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machine gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725-1 / 1174-1 · DIN 3120 · Dunwandig · Deze doppen zijn toepasbaar voor moeren en bouten die gebruikt worden in de luchtvaartindustrie Technische gegevens * L 50.6 mm * T 12.7 mm * D2 15.0 mm * Aansluiting 13 * D1 17.6 mm