Facom Schroevendraaier Protwist Sleuf 5.5X200 Geïsoleerd 1000V - AT5.5X200VE - AT5.5X200VE
Merk Facom
EAN 3662424095399
Verzendkosten 5.95
Levertijd 2
Tags Schroevendraaier
Bijzondere Kenmerken Voor uw veiligheid wordt iedere schroevendraaier afzonderlijk gedurende 10 seconden op 10000 Volt getest aan het einde van de productiecyclus. Rond bekleed bled 1000 Volt. Gefreesd bled: --> t/m 5,5 mm. Afgerond bled: 6,5 --> 12 mm. Ergonomische handgreep uit twee materialen, bestendig tegen schokken, slijtage en chemische producten. Nieuwe 'power'-handgreep voor betere koppeloverdracht. Comfortabele grip dankzij de ergonomie en materialen van het handvaTechnische Gegevens Diameter (mm) : 30 Length L [mm] : 310 Length L1 : 200 Length L2 [mm] : 110 Length L3 : 18 Thickness E : 1,0 A [mm] : 5,5 * Voor uw veiligheid wordt iedere schroevendraaier afzonderlijk gedurende 10 seconden op 10000 Volt getest aan het einde van de productiecyclus. * Rond bekleed bled 1000 Volt. * Gefreesd bled: --> t/m 5,5 mm. * Afgerond bled: 6,5 --> 12 mm. * Ergonomische handgreep uit twee materialen, bestendig tegen schokken, slijtage en chemische producten. * Nouveau manche