Bahco ac reparatieset 12dlg | BE800P12
Merk Bahco
EAN 7314150205677
Verzendkosten 0.00
Levertijd 2
Tags Automotive gereedschappen
Bahco ac reparatieset 12dlg | BE800P12 Bijzondere kenmerken · Toepassing: Voor het installeren en verwijderen van de airconditioning ECU, Airflow/Massa-sensoren, injectiepompen, enz. · Inhoud: · Houder voor zeskantbits · Tamper TORX® plus bits: TP10H, TP15H, TP20H, TP25H · Verlengstukken 8pt x 12 mm en 8pt x 15 mm · Speciale bit 2,2 mm en 3,2 mm · 1/4” draaier · Geschikt voor de meeste automerken · Geleverd in een kunststof koffer, met schuimrubberen inlays, modulaire grootte T2Past in het Bahco T-module opbergsysteem voor gereedschaptrolleys Technische gegevens * Hoogte 90 mm * Lengte 43 mm * Breedte 200 mm