Bahco 3/8" krachtdop 13 mm | K7401M-13
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 3-8 krachtdop 13 mm | K7401M-13 Bijzondere kenmerken · DIN 3129, ISO 2725 · Aandrijfvierkant: 3/8" DIN 3121-F 10 ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal,... Lees meer
Bahco 3-8 krachtdop 13 mm | K7401M-13 Bijzondere kenmerken · DIN 3129, ISO 2725 · Aandrijfvierkant: 3/8" DIN 3121-F 10 ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal, ideaal voor slagkracht · T.b.v. gebruik met machines · Gebruik een borgveer voor maximale veiligheid Technische gegevens * Hoeveelheid 1 * L 27 mm * D2 22 mm * Hex 13 * Gewicht (Gram) 45 * D1 19.7 mm