Bahco 3/4" krachtdop 17 mm | K8901M-17
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 3-4 krachtdop 17 mm | K8901M-17 Bijzondere kenmerken · DIN 3129, ISO 2725 · Aandrijfvierkant: 3/4" DIN 3121-H 20 ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal,... Lees meer
Bahco 3-4 krachtdop 17 mm | K8901M-17 Bijzondere kenmerken · DIN 3129, ISO 2725 · Aandrijfvierkant: 3/4" DIN 3121-H 20 ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal, ideaal voor slagkracht · T.b.v. gebruik met machines · Gebruik een borgveer voor maximale veiligheid Technische gegevens * Hoeveelheid 1 * L 51 mm * D2 44 mm * Hex 17 * Gewicht (Gram) 365 * D1 30.0 mm