Bahco krachtdop 1.1/2" 145 mm | K9801M-145
Merk Bahco
EAN 7314150167197
Verzendkosten 0.00
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco krachtdop 1.1-2 145 mm | K9801M-145 Bijzondere kenmerken · DIN 3129, ISO 2725 · Aandrijfvierkant: 1.1/2" DIN 31-H 40, ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd staal, ideaa... Lees meer
Bahco krachtdop 1.1-2 145 mm | K9801M-145 Bijzondere kenmerken · DIN 3129, ISO 2725 · Aandrijfvierkant: 1.1/2" DIN 31-H 40, ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd staal, ideaal voor goede slagkracht · T.b.v. gebruik met machines. Voor maximale veiligheid, dienen de klemveren gebruikt te worden Technische gegevens * Lengte 184.2 mm * Dop breedte 193.7 mm * Afmeting 145 mm * Klemveer K560F-8 * Breedte aandrijfvierkant 82.6 mm