Bahco steekringsleutel op kaart 19mm | SB1952M-19
Levertijd 2
Tags Sleutelgereedschap
Bahco steekringsleutel op kaart 19mm | SB1952M-19 Bijzondere kenmerken Ring-steeksleutels, doorgezet, metrisch. DIN 3113 / ISO 3318 / ISO 7738 Uitvoering: Vernikkeld en verchroomd. Afmetingen t/m. 36... Lees meer
Bahco steekringsleutel op kaart 19mm | SB1952M-19 Bijzondere kenmerken Ring-steeksleutels, doorgezet, metrisch. DIN 3113 / ISO 3318 / ISO 7738 Uitvoering: Vernikkeld en verchroomd. Afmetingen t/m. 36 mm fijn gepolijst. Materiaal: VANADIUM-EXTRA. Stand van de bek 15°, ringkant 10° doorgezet. Met gelijke sleutelmaten. Dynamic-Drive profiel t/m. 36 mm. SB = per stuk verpakt op informatieve kunststof kaart. Technische gegevens * L 245 mm * b2xb1 27.0x41.5 mm * Maten 19 * Gewicht (Gram) 195 * a2xa1 12.2x7.5 mm