Bahco 1/2" dop op kaart 14 mm | SB7800DM-14
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 1-2 dop op kaart 14 mm | SB7800DM-14 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Ho... Lees meer
Bahco 1-2 dop op kaart 14 mm | SB7800DM-14 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725 / 1174 · DIN 3124 / 3120 · Per stuk verpakt op een informatieve kunststof kaart Technische gegevens * L 38 mm * D2 22.0 mm * Aansluiting 14 * Gewicht (Gram) 56 * D1 20.4 mm