Bahco 1/2" dop op kaart 23 mm | SB7800DM-23
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 1-2 dop op kaart 23 mm | SB7800DM-23 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Ho... Lees meer
Bahco 1-2 dop op kaart 23 mm | SB7800DM-23 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Twaalfkant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725 / 1174 · DIN 3124 / 3120 · Per stuk verpakt op een informatieve kunststof kaart Technische gegevens * L 40 mm * D2 26.0 mm * Aansluiting 23 * Gewicht (Gram) 109 * D1 31.6 mm