Bahco 1/2" dop op kaart 22 mm | SB7800SM-22
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 1-2 dop op kaart 22 mm | SB7800SM-22 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogg... Lees meer
Bahco 1-2 dop op kaart 22 mm | SB7800SM-22 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725 / 1174 · DIN 3124 / 3120 · Per stuk verpakt op een informatieve kunststof kaart Technische gegevens * L 39 mm * D2 25.5 mm * Hex 22 * Gewicht (Gram) 109 * D1 30.4 mm