Bahco 1/2" dop op kaart 26 mm | SB7800SM-26
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 1-2 dop op kaart 26 mm | SB7800SM-26 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogg... Lees meer
Bahco 1-2 dop op kaart 26 mm | SB7800SM-26 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 1/2" · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725 / 1174 · DIN 3124 / 3120 · Per stuk verpakt op een informatieve kunststof kaart Technische gegevens * L 43 mm * D2 28.0 mm * Hex 26 * Gewicht (Gram) 136 * D1 35.4 mm