Bahco 1/2" lange dop 6-kant 24 mm | SB7805SM-24
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 1-2 lange dop 6-kant 24 mm | SB7805SM-24 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels 1/2", lange uitvoering · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · H... Lees meer
Bahco 1-2 lange dop 6-kant 24 mm | SB7805SM-24 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels 1/2", lange uitvoering · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725-1 / 1174-1 · DIN 3120 Technische gegevens * Lengte 82.6 mm * Dop breedte 32 mm * Aandrijfvierkant Breedte 28 mm * Afmeting 24 mm