Stanley handgereedschap STHT16150-0 | Cushiongrip Schroevendraaier Standaard 10 x 200mm - STHT16150-0
Merk
Stanley Handgereedschap
EAN
Verzendkosten
5.95
Levertijd
2
Tags
Schroevendraaier
Bijzondere kenmerken * Cushiongrip Schroevendraaier Standaard 10 x 200mm
Direct bestellen
Omschrijving
Bekijk ook
Informatie
Bestellen
Facom schroevendraaiers voor phillips schroeven 00x75 - AEFP.00X75
Informatie
Bestellen
Makita Accessoires Schroevendraaier T30x100mm - E-13459 E-13459
Promat/Tecwerk Schroevendraaier | snedebreedte 9 mm | klinglengte 150 mm houten greep | ronde kling met zeskantaanzet - 4000827005