Bahco dopsleutel vde 1/2" 16mm | 7800DMV-16
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco dopsleutel vde 1-2inch 16mm | 7800DMV-16 Bijzondere kenmerken · Geisoleerde dopsleutel 1/2" · Voor het werken onder spanning tot 1000 Volt · ISO 2725, IEC 60900, VDE gecertificeerd · Hoogwaardi... Lees meer
Bahco dopsleutel vde 1-2inch 16mm | 7800DMV-16 Bijzondere kenmerken · Geisoleerde dopsleutel 1/2" · Voor het werken onder spanning tot 1000 Volt · ISO 2725, IEC 60900, VDE gecertificeerd · Hoogwaardig gelegeerd staal · 2 laags gekleurde isolatiecoating · 12 kant Dynamic-Drive Profiel · Niet geschikt voor het werken met machines Technische gegevens * Hoeveelheid 1 * L 50 mm * D2 23 mm * Aansluiting 16 * Gewicht (Gram) 95 * D1 27 mm