Bahco krachtdop 1.1/2" 50 mm | K9801M-50
Merk Bahco
EAN 7314151845063
Verzendkosten 0.00
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco krachtdop 1.1-2 50 mm | K9801M-50 Bijzondere kenmerken · DIN 3129, ISO 2725 · Aandrijfvierkant: 1.1/2" DIN 31-H 40, ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd staal, ideaal... Lees meer
Bahco krachtdop 1.1-2 50 mm | K9801M-50 Bijzondere kenmerken · DIN 3129, ISO 2725 · Aandrijfvierkant: 1.1/2" DIN 31-H 40, ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd staal, ideaal voor goede slagkracht · T.b.v. gebruik met machines. Voor maximale veiligheid, dienen de klemveren gebruikt te worden Technische gegevens * Lengte 82 mm * Dop breedte 81.5 mm * Afmeting 50 mm * Klemveer K560F-8 * Breedte aandrijfvierkant 86 mm