Bahco 3/4" dop 6-kant 60 mm | 8900SM-60
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 3-4 dop 6-kant 60 mm | 8900SM-60 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 3/4" · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans... Lees meer
Bahco 3-4 dop 6-kant 60 mm | 8900SM-60 Bijzondere kenmerken · Dopsleutels standaard lengte, 3/4" · Zeskant, metrisch · Niet geschikt voor machinaal gebruik · Hooggelegeerd kwaliteitsstaal · Hoogglans gepolijst · Getand · ISO 2725 / 1174 · DIN 3124 / 3120 Technische gegevens * L 72 mm * D2 45 mm * Hex 60 * Gewicht (Gram) 960 * D1 80.5 mm