Bahco 3/4" lange krachtdop 24 mm | K8906M-24
Levertijd 2
Tags Dopsleutelgereedschappen
Bahco 3-4 lange krachtdop 24 mm | K8906M-24 Bijzondere kenmerken · Aandrijfvierkant: 3/4" DIN 3121-H 20 ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal, ideaal voor sla... Lees meer
Bahco 3-4 lange krachtdop 24 mm | K8906M-24 Bijzondere kenmerken · Aandrijfvierkant: 3/4" DIN 3121-H 20 ISO 1174 · Uitvoering: gefosfateerd · Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal, ideaal voor slagkracht · T.b.v. gebruik met machines · Gebruik een borgveer voor maximale veiligheid · T = diepte binnenzeskant Technische gegevens * Hoeveelheid 1 * L 100 mm * T 16 mm * D2 44 mm * Hex 24 * Gewicht (Gram) 700 * D1 39.0 mm